Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Mezet ose Autoudhën

0 41

Heronjtë dhe kriminelët

0 35

Kosova e një Njëzetvjeçari

0 51

Grykësia, paturpësia, imoraliteti dhe realiteti!

0 29

Si të shpallet i vdekur krimineli?

0 33

Të joshur nga miti për vetveten

0 24

Integrimi i Ballkanit Perëndimor sfidë për ndërtimin e një Evrope demokratike

0 33

Dushk për goglat serbe të Bentlerit

0 38

Ndikimi i lobit serb në politikat ndërkombëtare kundër shtetit të Kosovës

0 36

Rrahja e grave

0 54

Veriu i Mitrovicës

0 29

Sarajeva, për të rikujtuar pat-pozicionin e zgjerimit të BE-së

0 27

O të mjerë dilni nga ai koalicioni qeveritar që burgos e vret shqiptar!

0 37

Përqafimi i kriminelit me “paqeruajtësin”

0 20

Zero plus në Sarajevë

0 24

Kur miqtë zihen

0 18

Kryeministri ka bo be....

0 28

Sinjalet paralajmëruese përgjatë kufirit me Kosovën

0 42

Flet shqiptari që ishte në anije me drejtim Gazën

0 22

Thaçi e ka hetuar

0 52
  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)