Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

''Krimineli nuk mund të vinte pa mbrojtjen e KFOR-it''

2 72

Ximi_ch

"bac U Kry"

0 42

"Mirënjohje e respekt thinjave e rrudhave të prindërve tanë"

0 35

"Mjerimin nuk ua solla unë, e gjeta në mesin tuaj"

0 47

"Time": Dhimbjet e Kosovës gjithnjë e në rritje

0 35

“Komploti botëror” kundër qeverisë Thaçi!

0 43

“Rroftë servilizmi e nepotizmi”

0 23

“Shtrini këmbët sa u kemi dhënë JORGAN ”

0 28

10 zyrtarët më të paguar të Kosovës

1 77

3D-sounds

11 Vjetori i Çlirimit të Komunës së Vushtrrisë

0 27

Afrim Zhitia Dhe Fahri Fazliu

0 33

Amaneti I Fundit I Azem Bejtë Galicës

1 80

.:Bossi:.

Amatorizmi i politikës sonë

0 33

Antishteti dhe antikombi

0 26

Atë që nuk e bëri sulltani, e bëri vetë Enver Hasani

0 32

Atedhetare,Patriot,i korruptuar dhe detyrat e mia

2 45

3D-sounds

ATHUA KU ISHIN KËTA "TRIMA" ATËHERE KUR NA U DESHTËN PUSHKËT? (Video)

8 241

sharanmkk

Auditori gjen shkelje në tenderin që Isa Mustafa e quajti shantazh nga SHIK-u

  • Moxxi
  • Moxxi
0 29

Autorë shqiptar në libra antishqiptar

5 96

Ximi_ch

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 796
  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)