Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Republika patrimoniale

0 12

Lidhja Shqiptare e Prizrenit, pasuri e shenjtë për shqiptarët

0 14

Hyrja e forcave tokësore të NATO-s, ngjarje historike për Kosovën

0 15

Fati I Kosovës

0 15

Sot 132 vjet nga themelimi i lidhjes shqiptare të Prizrenit

0 15

Kur miqtë zihen

0 16

Enverizëm, por i shpërndarë

0 16

Nëse faji qenka jetim, atëherë çfarë na qenka jetimi?!

0 16

E paketuar ngutshëm

0 16

Nënë Tereza, diell që shndriti botën me dashurinë hyjnore

0 16

Qëndrimi i Tiranës ndaj Kosovës dhe çelësi i zgjidhjes

1 17

.:Bossi:.

Kosova e emancipuar

0 17

Betejat mbi bar

0 17

Zgjohu, Ngrihu Rini Shqiptare, Ti Je Mendja, Drita Dhe Fuqia E Kombit Dhe E Shqipërisë Etnike!

0 17

Përqafimi i kriminelit me “paqeruajtësin”

0 18

Çfarë zhvillimi?!

0 18

Janë për t’u dhimbsur ata që nuk kanë pas veti kombëtarët

0 18

Mësuesi i Abetares shqipe në veri të Shqipërisë

0 18

Korrupsioni Është Luftë E Humbur Për Ju Z. Kryeministër!

0 18

Burri I Madh I Paqes - Anton Çeta

0 18
  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)