Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Deklarata origjinale e pavarësisë së Shqipërisë gjendet në Beograd

0 37

Edi Rama dhe Serbet e Veriut!

2 95

ReD-BLaCK

Mbulesa

1 ±0 62

Bσѕѕι™

Revista zviceriane: Kosovarët janë kriminelë

0 53

ATHUA KU ISHIN KËTA "TRIMA" ATËHERE KUR NA U DESHTËN PUSHKËT? (Video)

8 250

sharanmkk

Çfarë përjetuan pjestarët e njësisë speciale të Kosovës ditën e operacionit?

0 53

Terrorizmi, prodhim i kujt është?!

1 411

trimi5

Jo regjistrimit te popullsise, jo tradhetareve

 • Moxxi
 • Moxxi
0 35

Dikush Po Mundohet Ta Ndalojë Orën Shqiptare Përgjithmonë!

0 36

Mos luani “ping-pong” me opinionin (popullin) e Republikës së Kosovës

1 64

Ximi_ch

Bisedimet me Serrbinë...të vazhdohën apo të ndërpritën ?

5 131

endritgashi

Pyetje për Skënderbeun: ‘Pse ti mbete ende në kalë e Amerika arriti në Hënë?’

3 55

Ximi_ch

Serbët me 3 mijë euro martohen me nuse shqiptare

8 168

janen

Nuse shqiptare për beqarë të vjetër maqedonas

1 64

janen

Auditori gjen shkelje në tenderin që Isa Mustafa e quajti shantazh nga SHIK-u

 • Moxxi
 • Moxxi
0 31

Ku mbahet demokracia?

2 122

JaN

Ekskluzive: Bashkimi kombëtar, në GJND

 • Moxxi
 • Moxxi
1 60

Moxxi

Provimi i maturës, si të bëhet më i mirë?

 • Moxxi
 • janen
1 41

janen

DELI MUSLIA i njohur si DELI PLAKU (1843 – 1920)

0 46

General, go home!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 30
 • Statistik

  202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)