Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Çka nuk pajtohem me fjalët e z. Dick Martyt

1 78

Bossi™

Fjala Jote E Mençur, O Jusuf Gërvalla…!!!

0 50

E VËRTETA PËR AUTOSTRADËN VERMICË - MERDARE ( Instituti për Hulumtime dhe Analiza të Politikave Ekonomike - INEPRA)

0 78

Politika shqiptare kundrejt “Naçërtanies” dhe “Megaliideas” së Gruevskit!

1 68

Bossi™

"Mjerimin nuk ua solla unë, e gjeta në mesin tuaj"

0 60

Raporti horror i Dick-ut

  • Ximi_ch
  • janen
1 74

janen

Bisedime Me Prapavijë Të Caktuar!

0 58

Historia e shqiponjes - simbolikes se flamurit shqiptar

0 53

Pa Kosovë dhe Çamëri nuk ka Shqipëri

0 55

Bashkimi Gjithkombëtar!

0 +1 56

Referendum për bashkimin e Kosovës me Shqipërinë

0 49

Shqipëria Natyrale Është Realitet Evropian, Që Paqëson Dhe Stabilizon Ballkanin

0 53

"bac U Kry"

0 61

Tekstet shkollore në Maqedoni vazhdojnë ta falsifikojnë historinë e shqiptarëve

1 69

Bossi™ ■ AbejA

Tito e Milosheviç, dy trupa të një shpirti

1 64

sharanmkk

Zëri i popullit, zëri i Zotit…!

0 55

VETËVENDOSJE - për një shtet ndryshe!

0 54

Dosjet ndryshojnë historinë

1 76

.:Zeshkanja:.

Amatorizmi i politikës sonë

0 52

Afrim Zhitia Dhe Fahri Fazliu

0 55
  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)