Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Përse korruptohen këta politikanë?

0 34

Kohë Për Ta Bërë Shqipërinë

0 30

Një shqiptare Pedagoge në Universitetin e Oksfordit.(UK)

8 151

janen

Zgjohu, Ngrihu Rini Shqiptare, Ti Je Mendja, Drita Dhe Fuqia E Kombit Dhe E Shqipërisë Etnike!

0 29

Kujtë I Zure Rrugën o i Bekuar ,Flamuri ynë Kombëtar ???

0 39

Platforma E Shqipëris Natyrale

0 39

Rikujtim 1 tetor 1997-dita qe ndryshoi historine e Kosoves

  • JaN
  • pleshina
2 61

pleshina

Letër E Hapur Kryetarit Të Kosovës, Jakup Krasniqi

0 51

Demaçi Në Ballë Të Vendit

0 34

Na Ka Humbur Fija Dhe Lëmshi

0 36

Pasqyra nuk gënjen

0 31

Martesat shqiptaro serbe-dëshirë apo nevojë?

0 44

Heshtja e fshehur e akademikëve serbë

0 41

Luftënxitës Nuk Janë Shqiptarët, Por Sllavo-Grekët!

0 40

Sot, 12 vjet nga vrasja e Azem Hajdarit

0 34

Reagim: Religjioni pa etike

1 64

Ximi_ch

Shefi i ushtrisë turke me origjinë shqiptare

0 46

Çfarë politike është kjo, ORE!?

0 37

Autorë shqiptar në libra antishqiptar

5 101

Ximi_ch

Kush Nuk Mëson Nga Historia, Ajo I Përsëritet

0 28
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)