Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Mbresat nga vizita e bërë mëmëdheut

0 28

E para vjen Kosova

  • Bossi™
  • JaN
4 203

JaN

“Shtrini këmbët sa u kemi dhënë JORGAN ”

0 30

Edhe sa duhet të presin pushtetarët tanë ?

0 26

Lartësia e të nënshtruarve

0 26

Thashethemet, kjo sëmundje e pashërueshme

1 50

Bossi™

Gjaku, një traditë që ka lidhje me faljen, jo me heqjen e jetës

3 91

Ximi_ch

Tinëzisht vdekja të vodhi!

0 31

Dhjetë super sekretet më të çuditshme të qeverive botërore

0 27

Shtetësia e përbashkët forcon shqiptarët

0 26

Shkëmbimi i territorit për ulëse?

0 29

Antishteti dhe antikombi

0 29

Shqipëri, Mbaju Me Amerikën, Mos U Kap Për Moskën!

0 33

Kufijtë e hekurt shqiptaro-shqiptar

0 28

Nënshtetësi Shqiptare, Gjithë Shqiptarëve!

0 68

"Mirënjohje e respekt thinjave e rrudhave të prindërve tanë"

0 36

Serbia vazhdon luftën e humbur

0 42

Fundosja e iluzioneve serbe për Kosovën

0 37

Sy për sy... dhe bota verbohet

0 32

Leksioni i Kosovës për Serbinë

0 36
  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)