Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Nuk i falim tokë Serbisë

0 67

Rrugët e kryqëzuara në integrimet ndërshqiptare

1 33

Bossi-Drenicaku™

Trampolina e negociatave për Veriun

0 21

Religjioni dhe Politika

1 33

JaN

Letër nga Stambolli

0 29

Dosja e spiunit, ja çfarë ka në çantë një James Bond

0 30

Vërejtje përkitazi me Kushtetutën e re të Republikës së Kosovës

13 164

.:Bossi:.

Si n’tokë t’babës

0 29

Skandali pedofili dhe masat e Vatikanit

3 50

.:Bossi:.

Edhe nje luftë me Serbinë e pashmangshme

0 48

Mediat shqip në Mal të Zi në prag të shuarjes, politikanët heshtin

0 27

Hysen Gervalla- Atdhetari I Pashuar I Qeshtjesë Kombëtare

0 20

Shamia dhe liria

2 43

Daja_swe™

Lëvizja VETËVENDOSJE - Historiku

6 59

.:Bossi:.

Një polici ndëshkuese para një gjykimi policor

0 29

Ideologjia e ligjit

0 20

"Time": Dhimbjet e Kosovës gjithnjë e në rritje

0 31

Sa shqiptarë janë në të vërtetë në Zvicër ?

0 36

Kujdes Gjuhën e nënës

1 +1 48

3D-sounds

11 Vjetori i Çlirimit të Komunës së Vushtrrisë

0 24
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)