Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.950

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 862

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.454

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 781

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 752

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 749

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.472

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 750

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 738

Letra e Plakut

0 765

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.482

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 766

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 748

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 766

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 743

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 775

Kur na kritikojnë miqtë

0 746

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.474

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 769

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.447

Ximi_ch

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)