Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 4.743

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.977

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 2.212

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 1.353

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 1.327

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 1.024

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 2.254

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 1.688

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 1.013

Letra e Plakut

0 1.306

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 2.844

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 1.053

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 1.645

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 1.065

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 1.320

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 1.082

Kur na kritikojnë miqtë

0 1.378

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 3.101

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 1.086

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 2.426

Ximi_ch

  • Benutzer online 15

    15 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,09 Beiträge pro Tag)