Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 1.598

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 542

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 893

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 495

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 466

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 464

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 908

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 463

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 451

Letra e Plakut

0 472

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 922

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 472

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 457

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 465

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 456

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 485

Kur na kritikojnë miqtë

0 453

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 910

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 478

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 880

Ximi_ch

  • Benutzer online 7

    7 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)