Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 4.473

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.803

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 2.121

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 1.286

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 1.253

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 1.006

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 2.161

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 1.535

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 1.001

Letra e Plakut

0 1.239

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 2.631

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 1.038

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 1.512

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 1.051

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 1.235

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 1.070

Kur na kritikojnë miqtë

0 1.300

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 2.835

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 1.063

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 2.299

Ximi_ch

  • Benutzer online 3

    3 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)