Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.650

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.272

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.839

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 1.059

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 1.041

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 953

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.905

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 1.088

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 964

Letra e Plakut

0 1.044

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.976

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 977

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 1.073

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 999

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 995

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 1.013

Kur na kritikojnë miqtë

0 1.031

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 2.018

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 1.002

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.884

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)