Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 1.082

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 380

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 575

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 335

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 306

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 304

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 590

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 303

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 291

Letra e Plakut

0 310

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 601

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 310

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 296

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 305

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 296

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 324

Kur na kritikojnë miqtë

0 291

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 589

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 316

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 562

Ximi_ch

  • Benutzer online 5

    5 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)