Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.548

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 823

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.441

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 769

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 739

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 737

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.454

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 736

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 725

Letra e Plakut

0 748

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.466

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 750

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 732

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 744

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 731

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 761

Kur na kritikojnë miqtë

0 729

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.455

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 753

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.427

Ximi_ch

  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)