Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.631

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 831

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.446

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 773

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 744

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 742

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.462

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 741

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 730

Letra e Plakut

0 755

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.472

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 756

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 738

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 749

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 735

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 765

Kur na kritikojnë miqtë

0 735

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.460

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 758

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.433

Ximi_ch

  • Benutzer online 5

    5 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)