Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.234

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 743

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.287

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 694

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 665

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 663

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.302

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 663

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 650

Letra e Plakut

0 671

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.317

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 673

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 657

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 666

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 655

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 684

Kur na kritikojnë miqtë

0 652

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.306

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 680

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.276

Ximi_ch

  • Benutzer online 10

    10 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)