Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 1.604

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 544

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 897

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 497

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 468

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 466

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 912

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 465

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 453

Letra e Plakut

0 474

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 926

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 474

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 459

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 467

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 458

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 487

Kur na kritikojnë miqtë

0 455

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 914

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 480

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 884

Ximi_ch

  • Benutzer online 12

    12 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)