Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.061

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 910

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.498

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 811

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 790

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 776

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.516

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 776

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 773

Letra e Plakut

0 799

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.527

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 799

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 776

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 802

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 773

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 813

Kur na kritikojnë miqtë

0 781

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.525

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 803

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.494

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)