Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.319

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.059

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.658

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 938

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 915

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 875

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.715

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 900

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 900

Letra e Plakut

0 922

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.707

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 900

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 906

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 919

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 865

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 932

Kur na kritikojnë miqtë

0 897

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.707

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 922

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.676

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)