Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.001

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 867

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.458

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 784

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 757

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 752

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.476

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 752

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 742

Letra e Plakut

0 770

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.485

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 770

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 752

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 771

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 746

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 780

Kur na kritikojnë miqtë

0 752

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.484

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 774

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.451

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)