Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 1.541

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 524

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 857

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 477

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 448

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 446

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 872

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 445

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 433

Letra e Plakut

0 454

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 886

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 454

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 439

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 447

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 438

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 467

Kur na kritikojnë miqtë

0 435

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 874

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 460

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 844

Ximi_ch

  • Benutzer online 10

    10 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)