Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 4.710

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.956

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 2.204

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 1.344

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 1.320

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 1.024

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 2.242

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 1.672

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 1.013

Letra e Plakut

0 1.300

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 2.819

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 1.053

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 1.629

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 1.064

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 1.307

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 1.082

Kur na kritikojnë miqtë

0 1.370

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 3.070

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 1.083

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 2.408

Ximi_ch

  • Benutzer online 10

    10 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,09 Beiträge pro Tag)