Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.404

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.104

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.706

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 977

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 954

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 905

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.777

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 943

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 923

Letra e Plakut

0 965

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.772

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 926

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 949

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 951

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 903

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 966

Kur na kritikojnë miqtë

0 939

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.770

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 954

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.725

Ximi_ch

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)