Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.796

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.381

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.895

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 1.103

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 1.079

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 959

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.953

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 1.160

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 972

Letra e Plakut

0 1.079

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 2.090

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 987

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 1.158

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 1.012

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 1.027

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 1.031

Kur na kritikojnë miqtë

0 1.084

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 2.165

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 1.015

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.955

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)