Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.617

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 830

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.445

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 772

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 743

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 741

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.461

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 740

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 729

Letra e Plakut

0 753

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.471

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 754

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 737

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 747

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 734

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 764

Kur na kritikojnë miqtë

0 733

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.459

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 757

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.432

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)