Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.148

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 717

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.237

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 669

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 640

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 638

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.252

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 637

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 625

Letra e Plakut

0 646

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.267

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 647

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 631

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 639

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 630

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 659

Kur na kritikojnë miqtë

0 627

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.256

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 653

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.224

Ximi_ch

  • Benutzer online 11

    11 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)