Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.231

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 742

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.285

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 693

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 664

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 662

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.300

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 662

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 649

Letra e Plakut

0 670

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.315

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 672

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 656

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 665

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 654

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 683

Kur na kritikojnë miqtë

0 651

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.304

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 679

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.274

Ximi_ch

  • Benutzer online 10

    10 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)