Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.071

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 915

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.507

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 816

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 794

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 780

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.525

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 780

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 779

Letra e Plakut

0 804

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.535

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 804

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 781

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 807

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 777

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 818

Kur na kritikojnë miqtë

0 786

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.531

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 809

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.500

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)