Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.439

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.125

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.734

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 990

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 968

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 918

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.802

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 960

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 932

Letra e Plakut

0 982

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.804

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 937

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 968

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 963

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 915

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 977

Kur na kritikojnë miqtë

0 952

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.800

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 966

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.748

Ximi_ch

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)