Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.048

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 898

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.488

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 804

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 777

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 771

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.503

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 770

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 763

Letra e Plakut

0 791

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.515

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 789

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 770

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 793

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 765

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 802

Kur na kritikojnë miqtë

0 771

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.516

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 794

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.482

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)