Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.740

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 841

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.451

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 777

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 748

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 746

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.468

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 744

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 734

Letra e Plakut

0 760

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.478

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 761

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 741

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 755

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 739

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 770

Kur na kritikojnë miqtë

0 741

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.469

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 763

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.440

Ximi_ch

  • Benutzer online 3

    3 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)