Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.002

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 868

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.459

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 785

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 758

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 753

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.477

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 753

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 744

Letra e Plakut

0 771

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.486

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 771

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 753

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 772

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 747

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 781

Kur na kritikojnë miqtë

0 754

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.485

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 775

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.452

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)