Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.218

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 738

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.277

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 689

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 660

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 658

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.292

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 658

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 645

Letra e Plakut

0 666

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.307

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 668

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 652

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 661

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 650

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 679

Kur na kritikojnë miqtë

0 647

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.296

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 674

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.265

Ximi_ch

  • Benutzer online 10

    10 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)