Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.305

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.047

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.649

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 930

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 906

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 869

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.701

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 894

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 896

Letra e Plakut

0 916

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.695

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 893

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 898

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 912

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 862

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 927

Kur na kritikojnë miqtë

0 893

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.695

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 915

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.668

Ximi_ch

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)