Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.578

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.216

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.801

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 1.031

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 1.015

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 941

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.869

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 1.044

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 951

Letra e Plakut

0 1.023

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.913

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 962

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 1.042

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 983

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 960

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 996

Kur na kritikojnë miqtë

0 1.005

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.940

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 986

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.824

Ximi_ch

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)