Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.043

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 897

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.487

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 802

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 776

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 770

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.501

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 769

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 761

Letra e Plakut

0 790

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.514

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 787

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 769

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 792

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 764

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 800

Kur na kritikojnë miqtë

0 769

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.515

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 792

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.481

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)