Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.197

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 988

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.580

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 875

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 857

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 830

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.606

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 835

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 852

Letra e Plakut

0 872

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.624

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 843

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 841

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 862

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 818

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 881

Kur na kritikojnë miqtë

0 843

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.600

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 866

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.573

Ximi_ch

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)