Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 1.028

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 363

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 541

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 318

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 289

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 287

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 556

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 286

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 274

Letra e Plakut

0 293

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 567

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 293

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 279

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 288

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 279

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 307

Kur na kritikojnë miqtë

0 274

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 555

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 299

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 526

Ximi_ch

  • Benutzer online 11

    11 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)