Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.035

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 889

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.483

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 800

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 775

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 768

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.494

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 768

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 757

Letra e Plakut

0 788

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.510

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 786

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 767

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 790

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 762

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 797

Kur na kritikojnë miqtë

0 769

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.508

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 791

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.474

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)