Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.655

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.273

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.839

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 1.061

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 1.042

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 953

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.909

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 1.090

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 964

Letra e Plakut

0 1.045

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.979

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 978

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 1.076

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 999

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 996

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 1.014

Kur na kritikojnë miqtë

0 1.032

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 2.020

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 1.002

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.884

Ximi_ch

  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)