Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.353

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.080

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.678

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 960

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 935

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 891

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.745

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 920

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 916

Letra e Plakut

0 946

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.733

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 913

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 925

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 936

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 886

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 952

Kur na kritikojnë miqtë

0 917

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.732

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 940

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.695

Ximi_ch

  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)