Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.677

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.286

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.846

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 1.066

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 1.046

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 954

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.915

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 1.096

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 965

Letra e Plakut

0 1.052

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.996

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 979

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 1.086

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 1.003

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 999

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 1.016

Kur na kritikojnë miqtë

0 1.043

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 2.042

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 1.007

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.894

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)