Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.181

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 974

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.569

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 866

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 849

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 824

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.594

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 825

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 842

Letra e Plakut

0 863

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.607

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 842

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 831

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 851

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 814

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 872

Kur na kritikojnë miqtë

0 835

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.594

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 857

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.561

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)