Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 4.414

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.765

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 2.105

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 1.273

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 1.238

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 1.001

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 2.142

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 1.500

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 1.001

Letra e Plakut

0 1.223

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 2.579

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 1.035

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 1.479

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 1.049

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 1.216

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 1.069

Kur na kritikojnë miqtë

0 1.283

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 2.764

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 1.061

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 2.275

Ximi_ch

  • Benutzer online 6

    6 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)