Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.725

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 836

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.450

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 776

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 747

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 745

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.466

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 744

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 733

Letra e Plakut

0 759

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.477

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 760

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 741

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 753

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 738

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 769

Kur na kritikojnë miqtë

0 740

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.468

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 762

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.439

Ximi_ch

  • Benutzer online 3

    3 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)