Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.012

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 876

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.468

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 790

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 766

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 759

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.482

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 759

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 749

Letra e Plakut

0 778

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.492

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 777

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 757

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 780

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 752

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 786

Kur na kritikojnë miqtë

0 759

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.492

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 781

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.458

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)