Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.167

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 962

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.554

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 857

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 839

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 814

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.579

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 814

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 834

Letra e Plakut

0 853

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.592

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 833

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 819

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 842

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 806

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 862

Kur na kritikojnë miqtë

0 825

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.580

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 848

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.549

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)