Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 1.044

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 368

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 551

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 323

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 294

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 292

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 566

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 291

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 279

Letra e Plakut

0 298

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 577

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 298

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 284

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 293

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 284

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 312

Kur na kritikojnë miqtë

0 279

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 565

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 304

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 536

Ximi_ch

  • Benutzer online 12

    12 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)