Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.183

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 978

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.570

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 867

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 851

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 824

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.596

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 827

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 845

Letra e Plakut

0 864

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.608

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 842

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 832

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 852

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 815

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 874

Kur na kritikojnë miqtë

0 835

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.594

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 857

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.564

Ximi_ch

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)